Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

17. 7. 2013   Po hrozně dlouhé době jsemse rozhodla, že trochu aktualizuji stav smečky :-) Nelinka už koťátka mít nebude, protože s dvěma dětma ve 2+1 je to trochu k nehnutí .V březnu 2012 jsem jí nechala vykastrovat a tak si užívá zasloužený kočičí důchod. Přeci jen je už praprababička a táhne jí na devátý rok. Ale dovádí jak za mlada:-) 

Doufám, že si jednou zase pořídím nějakou krasavici a budeme mít ty chlupaté kuličky . Je to totiž děsná sranda :-))

10. 4. 2011 Jelikož se naše kočička rozhodla, že máme plné ruce práce s dětičkama, žádné koťátka letos nebudou a uvidíme jestli si to v budoucnu rozmyslí. Myslím, že už má našich zlatíček dost, pořád jí tahají a rvou za chlupy:-) Ale zatím je statečná a drží, to už musí být ,aby aspoň zamňoukala a že by sekla, to nehrozí. Je to trochu trouba.

1. 11. 2010 Tak koukám, jak to tady flákám,ale u nás s kočičákama není vůbec nic nového. Nelča má klídek a pohodlně tloustne. Ale jestli vše vyjde, ráda bych koťátka na jaře 2011.

Ale u človíčků je zase jeden nový. Máme holčičku Adélku, která se narodila 2. července 2010. Takže už určitě chápete tu mou stagnaci při tvorbě stránek .-)  mám celkem dost ,co dělat. Ale dětičky jsou zlatý a naše kočička je vzala za své. Je to paráda, když máte takové poklady.

16. 12. 2009  Tak po dlouhé době musím napsat nějaké info..

 Nelča je lenoch a rozhodla se, že prostě mrouskat nebude. a já bych koťátka už chtěla. Denísek už běhá a tak by to byla s nima sranda. Jinak my budeme mít v červenci druhé miminko. Hurá!      A Nelinka má šanci zabřeznout do konce ledna, pak má zase smůlu. Jo kdo dřív přijde, ten dřív mele:-))

 

8.7. hlásím že u nás je vše při starém. Nelinka je úžasně mazlivá. Někdy až moc. Večer mi pravidelně masíruje břicho:-)

Deny jakmile jí zblejskne, hned výská a už si vytvořil nějaké své slovo, kterým na ní volá. My tedy nerozumíme,ale Nelča jo. Bleskově zmizí:-) Jakmile se mu totiž dostane do spárů, moc dobře ví, že přijde o část svého udržovaného kožíšku.-)

Ale jinak jsou kámoši.

8. 4.  Dlouho jsem se neozvala, ale doufám, že mi to prominete. Doma máme teď o zábavu postaráno a výjimečně v tom nemají prsty kočičáci, ale ten náš miláček Denisek. je sice moc hodnej, usměvavej a pohodovej,ale my ho pořád mazlíkujem:-)

Už si omotal kolem prstu i Nelinku, klidně jí může tahat za kožich a ona drží. Což je trochu problém, jelikož teď slušně líná a malej má pak chlupy všude. ale jsou spolu úžasný. Deny se na ní směje, jen jí zahlídne. Prostě jsme si víc přát nemohli.

Nelinka v srpnu neustále mrouskala, takže jsem byla nucena dát jí antikoncepci. Mímo i koťata bych opravdu najednou nechtěla. A teď nemáme tušení, kdy zase mrouskat bude. Uvidíme. Je mi to teď celkem jedno. Až to přijde tak to přijde. Proto se všem zájemců omlouvám, že nemohu nic přesnějšího napsat.

Denisek a Nelinka

24.12 08  Přesně po dvou měsících se dostávám k tomu, abych Vám mohla popřát krásné svátky. Doufám, že se všichni máte taky tak skvěle jako my. To naše zlatíčko nám roste jako z vody, je moc hodný a už je s ním sranda. Nelinka si ho trochu přivlastnila, nesmím ho nechat ani chvilku plakat, jinak už mě buzeruje. Mňouká a honí mě, abych si chlapečka ukonejšila. Trochu už mě s tím leze na nervy. Ale já jí to při dalších koťatech vrátím.

24.10. Musím konstatovat, že naše drahá Nelinka se zbláznila. Jinak ne zvlášť mazlivá kočička se nám teď pořád plete pod nohy a snaží se být neustále s námi. A taky se nám holka trochu rozežrala. To jsme tedy rádi, protože  ztloustnout potřebovala. Deniska pořád hlídá jako oko v hlavě. Je fakt skvělá. Přes den se od něj nehne.

Koťátka se v nových domovech mají skvěle. Zase jsme měli při výběru majitelů štěstí.

Takhle krásně se na nás už Deny směje 

11.9. Ozývám se po dlouhé době, protože jsem byla v jednom kole. Koťátka všechna vyrostla a jsou už v nových domovech. Chvíli mi po nich bylo smutno. Letos byla opravdu vymazlená. Nelča byla ráda, že se jich zbavila a má nás jen pro sebe. Ale to nevěděla, co na ní chystáme:-)

3.9. se nám narodilo to naše koťátko, chlapeček Denis 3600 g a 50 cm a když jsme přišli z porodnice domů Nelinka byla pořádně vykulená. Teď si už zvykla a leží u malého na židli a dává pozor, aby jsme mu neubližovali. Jakmile Deny začne plakat, Neli je u nás a mňouká, ať si jdeme chlapečka opatrovat. Tak si užíváme prcka a všichni se máme skvěle:-) 

5. 7. Rostem jako z vody. Ale chudák máma nám mizí před očima. Sníme totiž úplně všechno a pak ještě jdem žebrat o mlíčko:-)

Už máme za sebou první očkování a odčervení a zvládli jsme to naprosto bez problémů. Ještě nás pan doktor pochválil, jaký jsme krásný a vyrovnaný koťátka. Nevím, co tím tedy myslel, jako vyrovnaný v řadě????  Hm, to je fuk, hlavně, že panička byla spokojená.

Jinak pořád lumpačíme a pereme se. To je super, ale já si docela rád i zdřímnu( prej jsem největší ospalec) a oni mě pořád budí. Ach jo. Těžký to život kocouřete.-)) Ale já jim to vrátím, jako že se Fido jmenuju!

Z Cassinky nám roste krásná slečna, tak má pořád nějaké výhody! Prej na ní musíme dávat pozor. No nevim, ale ona to zvládá celkem dobře i sama.

Cézárek je paničky mazlík, on to s ní umí. Vždycky se kroutí a vůbec se může přetrhnout, aby ho pohladila.

A  Cicero je opravdu největší. Ale on je hrozný dobrák, a rád si povídá. Jenom mele pátý přes devátý a mě pak bolí ouška a musím si zase zdřímnout:-))) Aspoň mám výmluvu.

No prostě jsme dobrá parta. Nezkazíme žádnou psinu- tedy prosím za prominutí- kočičárnu:-) Chichí

rybičku, tu my rádi!

8.6. Ahoj, tak dneska jsou nám 4 týdny. Pěkně už mámu zlobíme.-)) koušeme, máme už zoubky a škrábeme. Jo a udržet nás na jednom místě, to už nedokáže nikdo. Trochu Vám něco o naší smečce povím:

Cassie je největší mazlík, už si zamňouká, když chce pochovat no a my bráchové jí trochu valchujem kožíšek. Ale to je z lásky:-)

Cézárek je takový objevitel a nejodvážnější brácha z vrhu. Všude je první. Takže Ave !

Cicero je obřík, ale dobrák, podle paciček nás všechny přeroste. Je to hodně ukecaný kocourek.

A já?' Páníčkové mi láskyplně říkají Fido nebo Fidoušku. Mám obrovská kukadla po mámě a vůbec jsem prý nejpovedenější z celého vrhu. Ale ty mámy toho napovídají:-)

No jestli chcete, přijeďte se na nás podívat, my se vůbec ničeho nebojíme a s každým jsme hned jedna ruka. Teda co to povídám- tlapka přeci! Ještě jsme s bráchou Cicerouškem volní.

Tak to jsme my! Krasavci:-)

28. 5.  Chlupáčkové už vidí a slyší. Sotva se plazí, ale mezi sebou už se škádlí!.-)

To je napapaný pupík:-)

19. 5. Už je těm prckům týden a rostou jako z vody. Za chvíli uvidí a brzy už polezou. To teprve začne ta správná sranda:-)

 Nelinka je hubená, okamžitě po porodu, byla jako tyčka. Trochu jí to závidím, já se s tím bříškem ještě budu nějakou dobu tahat. A je mi jasný, že tak rychle to neshodím. No jo, ono jedno mimnko a čtyři je trochu rozdíl.:-)

14. 5. Tak je to tady! Dlouho očekávaní prckové se rozhodli narodit ve 3 ráno v neděli 11. května na den Matek.

 Nelinka si mě přišla probudit ve 2:45, protože jako správná princezna potřebuje asistenci. A první kočička se narodila po čtvrt hodině a její bráška za dalších 10 minut. Byla jsem opravdu překvapená, jak to jde rychle a už jsem se viděla v posteli. No, ale Nelinka se rozhodla, že mě trochu pozlobí a dala si na pár hodinek pauzu. Já už na oči neviděla, miminko mě kopalo, co že ponocuju a Nelča si spokojeně předla a spala.:-)

 Další kotě se narodilo až v 9:10, šlo zadečkem, tak se mu muselo trochu pomoct. A poslední, benjamínek, byl do 20 minut taky na světě. Jsou užasný, maličky a voňavý. Teď akorát spí, jedí a zkoušejí příst. Ale to jim ještě moc nejde. Ale prát se o ten nejlepší cecík to už zvládají dobře!!

8. 5. Už to asi bude co nevidět. Nelča začíná být nervózní a klidně mě v noci chodí budit. Asi má strach, abych jí někam neutekla. Kdo by pak dělal porodní asistentku:-))

1.5. Krásný 1. Máj Vám přejí dvě kuličky:-))))

Včera se Nelinka rozvalila na podlahu a já se jí musela prostě smát, jak vypadá. Takovéhle břicho ještě neměla. No a manžel mě usadil, ať se jí nesměju, a kouknu se na sebe. To je prostě podpora. Ale má pravdu, doma soutěžíme o největší bříško. Jen manželovi roste a těhotnej neni. Tak nevim, asi má falešou březost:-)))

Už se těším, jak si ty naše chlupáčky užiju, utíká to tedy hrozně rychle.

25.3.  Zdravím všechny milovníky koček. Konečně můžu oznámit, že 8.3. jsme byli u kocourka a snad se vše povedlo a Nelinka je březí. Jelikož jen spí a jí, tak si myslím, že je vše na dobré cestě. Koťátka tak snad můžeme čekat v polovině května s tím, že k odběru budou v polovině srpna.

 

 

7. 2. Novinek mám několik:-) Nelinka už mroukala, ale termínově koťátka nezapadala do mého plánu, takže to bylo pro nás utrpení, nadávala nám a budila nás jak to šlo. No asi jsme si to zasloužili:-) Takže další mroukání jede za kocourkem, nebojte dlouho to trvat( jak ji znám) nebude.

 

A další novinka je, že konečně budeme mít miminko my:-) Jenom škoda, že to nejde tak rychle:-) Ta březost dvou měsíců by mi vyhovovala víc:-) Termín máme 3. září a tak doufám, že koťátka stihnem odrodit, vychovat a najít jim nové páníčky než přijde na svět to koťátko naše:-) Tak nám držte palečky ať vše dobře dopadne....

16.1.2008 Skoro se z toho stává pravidlo, že Vám přeji hezký Nový Rok až s takhle velkým zpožděním. No jo- to jsem celá já:-)

Protože mi často píšete, kdy budou další koťátka, musím vše uvést na pravou míru. Samozřejmě další koťátka plánujeme a nemůžeme se jich dočkat, bohužel Nelinka má na věc asi jiný názor( co prej by zase s těma malejma otrapama dělala:-)a nechce nám mrouskat. No nezbývá než čekat. Jakmilo to přijde, jedeme za kocourem a dám vědět jak to dopadlo. Zatím se mějte krásně.

29. 10. Už jsme zase sami:-( Nelinka je určitě ráda, že má od těch malých násosků pokoj, ale mně se stýská. No, ale jsem moc šťastná, že jsme vybrali dobré rodiny,kde se bude koťatům líbit. Teď si budeme užívat té naší princezny a trochu jí rozmazlovat, za to že jsme jí celou dobu zanedbávali. Protože koťka jsou samozřejmě vždy na prvním místě:-)

13. 9.  Tak dlouho jsem nic nenapsala ? :-) Uteklo to jako voda a předevčírem naše slečna Buffi odjela do nového domova. Celou dobu s bráchou tvořili podařenou dvojku, které prostě nešlo odolat. Lumpárny vymýšlela Buffinka, ale Butchík se jich s radostí účastnil:-) I když byli jen dva, bylo jich všude plno. A kocourek ted zůstal s Nelinkou sám a tak toho zneužívá. Je to hroznej mazlík, tak dlouho do nás strká hlavičkou, dokud ho nepochovám nebo aspoň nepohladím. To pak přede jako pořádně velkej kocour:-)No a čeká na nového hodného páníčka!

Jsem milášek:-)

27.7. Ráda bych se s Vámi podělila o radosti té naší malé smečky. Jelikož jsou koťátka jen dvě, je to všechno sranda a klídek. Jsou úplně úžasný, žádné loužičky, žádný nepořádek, ale rošťarny to zase umí! Opět jsem v časovém skluzu, protože odolat těm čertům a odtrhnout se od nich nejde:-) Kočička je takovej mazel, snad kdybych jí dachmala celý den, tak za to bude vděčná. Ale kocourek je pán. Je už o dost větší, takže jí trošku usurpuje. Když se chce pomazlit, prostě si na mě vleze a hladˇ!  Mně to tedy zas tak neva...

1. 7. Už se perou! Sotva chodí, ale lumpárny už zvládnou :-) Ale jakmile se vedle výběhu objevíme my, hned spustí nářek a chtějí se chovat. To jsem tedy minule nezažila, aby už takhle malá koťátka škemrala o pomazlení.Z Buffinky roste pěkná kočička, trochu připomíná malého geparda. Tečky má tedy úžasné. No a Butchík to je kus kocoura. A ten pohled....

        16.6. Už vidí! A začínají reagovat na zvuky. Jsou strašně moc hodný. Asi si je nechám obě:-)No, to by mě manžel asi vystěhoval:-)

12.6. Poslušně hlásím, že děti rostou jako z vody. A jestli byl loni Ární velkej, tak Butch je obrovskej. Buffy vedle něj vypadá o dva dny mladší a to má normální váhu. No, to by bylo, aby nám pěkně nepřibývali, když jsou dva na osm cecíků. To se tak někdo má. Jen jíst a spát. A oni hrozně rádi leží na zádech a vystrkují ta růžová bříška. A klidně mi spí i na ruce, úplní pohodáři. Butch zdědil jméno po boxerovi z kultovního Pulp Fiction a Buffy je přemožitelka upírů. Ona totiž má hrozně divoké sny a pořád se kroutí a něco nebo někoho honí.Kocourek už začíná vidět, no za chvíli už je na místě neudržím.

                                                         

3.6. Tak včera to přišlo! Od šesté večer byla Nelinka neklidná a chodila na mě mňoukat a vodila si mě k porodní krabici. Musela jsem všeho nechat a sednout si k ní. Požadovala masáž bříška. A bylo vidět, že jí to moc pomáhá. Je to dobrý jako masérka bych se uživila!:-) Musím ale tu naší čičinku pochválit. My jsme tentokrát byli jen morální podpora a holka to všechno zvládla sama. Hned prokousla obal a začala miminka čistit. I pupeční šňůru překousla a placenty sežrala všechny. My jen podvázali pupíčky a kochali se. Nádhera. Ke konci( blížila se půlnoc) jsme už byli všichni unavení, koťátka spokojeně mlaskala a Nelinka předla.( Asi svetry na zimu  pro celou rodinu-bylo to slyšet až do kuchyně) Máme krásný děti.

15. 5. Už jsme zase jako soudek:-) Ještě, že ta Nelča neumí číst! Ta by mi dala, jak jí tu pořád probírám:-)) Minule jsem jí tedy přechválila. Teď už se mnou vůbec nespí a ani nemluví. Právě se nachází v období milování páníčka( ať si to užije, moc dlouho to nepotrvá, chi chí). Já jsem vzduch. Ale k něčemu je to dobré, vejdu se na polštář a vyspím se. Celkem příjemná změna:-)) Jinak to vše snášíme lépe než v loni, kdy jsme nevěděli, co nás čeká a jak to zvládnem. Teď jsme relativně  v pohodě. Ale dočkat už se nemůžeme. Porodní krabice je už na svém místě a Nelinka už má svou místnost připravenou. Na to, že máme 2+1, tak se celkem má, né?  

                                 

25. 4. Tak je to jisté, máme doma těhulku! Pořád jí něco podstrojujeme a denně má to nejlepší masíčko a konzervičky( narozdíl od nás, nám stačí málo:-)) Je ale opravdu zajímavé pozorovat změny v chování Nelinky ke mně. Ona není žádný velký mazel, záleží jakou má náladu, ale teď je to můj ocásek a polštář už mi zábírá celou noc. Moc se nevyspím, protože pořád přede. Termín porodu je od 31. 5. do 4. 6., ale samozřejmě vše může být jinak. Jelikož o koťátka je už teď velký zájem, tak jí pořád domlouvám, ať je těch dětí jako smetí. No necháme se překvapit. Už se na ty chlupatý stvořeníčka moc těšim. To bude zase sranda!

No, tak zas spim. A co?!

6. 4. 2007 S nadějí oznamujeme, že se Nelinka 4.4. vrátila od kocoura a teď jen spí a jí. A řekla bych, že je jí špatně. No netváří se na nás dvakrát mile. Možná by radši u kocourka zůstala:-) Na výstavě jsme bohužel nebyli, protože naše drahá kočička pořád mroukala, takže je hubená jako lunt. A ještě by mě posuzovatelé obvinili, že jí nekrmíme. Ale Agátku jsme viděli a je z ní krásná kočička. Je mohutnější než byla Nelča v jejím věku a taky trochu čilejší. Už se dvakrát mroukala. Tak si její páníčkové taky užijou.Chce to pevné nervy! No a my teď zase budeme pozorovat tu naši kočinku,jestli se bude zakulacovat. Všem přeji krásné Velikonoce a bohatou pomlázku. Určitě dám vědět, jak se vše vyvíjí.

Kocourka! Kocourka!

14.1.2007 Přeji opožděně vše dobré do Nového Roku a hlavně jestli ten vánoční shon všichni přežili ve zdraví. Největší radost z vánoc a dárků má u nás samozřejmě Nelča. Dárky si rozbalí všechny(to, že pro ní nejsou, jí opravdu nezajímá:-) a pak řádí v roztrhaném papíře. Během vánočních svátků chodí nenápadně otrhávat ozdoby ze stromečků, má radost, jak to pěkně cinká, když třese větvičkama. My taky! Moc se nevyspíme a tak Nelík musí být na noc zavřená vedle v pokoji. A to je potupa! Nadává celou noc. Tak to vyjde celkem na stejno. Jinak má předvýstavní přípravu, protože 17.a 18. března je v Plzni MVK a musíme být v kondici. To znamená nabrat nějaké to sádlíčko.( Já to mám po vánocích obráceně:-)) Aby se pak v dubnu líbila ženichovi a Agátce, která na výstavu taky snad přijede. Moc se těším až tu naší holku uvidíme.

3. 11. Tak jsem se po dlouhé době dostala k psaní. Bylo mi pořád líto napsat, " Tak koťátka jsou pryč." Pořád se mi po nich stýská. Doma je podezřelí klid, nikdo po mě neskáče a neslyším žádné mňoukání. Už se těším na další vrh. Ale to až příští rok. Nelinka po odstavení dostala zánět mléčných žláz, tak jsme museli chodit na injekce, ale už je dávno v pořádku. Dneska by na ní nikdo nepoznal, že je po koťatech. Zase lítá a lumpačí jako za mlada. A spí se mnou v posteli. Takže vše při starém.

4. 9. Příští týden nás čeká velké loučení. Naše koťátka pojedou do nových domovů. Rozprchnou se nám po celé republice. Už teď se mi stýská. Ale Nelinka se už asi těší, protože jí ty malý rošťáci nedají chvilku pokoj.V pondělí jdeme na druhé přeočkování. Myslím, že náš první odchov jsme zvládli perfektně. Čtyři zdravá a krásná koťátka je největší odměna za 5 měsíců starostí, péče a taky hromadu práce. A samozřejmě radosti, předení a mazlení.

13. 8. Zítra mě čeká další odčervovací proces, tak nevím, jestli vyjdu se zdravou kůží!? Ti naši sametoví plyšáčci mají trochu ostré drápky. Jsou už slušně vychovaní a potřebu chodí dělat jen na záchůdek. Klubou se z nich pěkní mazlíci, stačí se přiblížit k jejich ohrádce a už mňoukají a předhánějí se, koho pochovám dřív. Z Nelinky jsme měli radost, jak nám po porodu a kojení nezhubla ba naopak, tak nám ji zkazila. Začala mrouskat a je teď hubená jako lunt. Ale žádnej kocourek teď dlouho nebude. To bude utrpení!

Bráchové Aresek a Kritrsek

24. 7. Koťátka jsou už koťata a věřím, že Nelča by potřebovala dovolenou. Jsou to tygři. Pořád se perou a dávají si pořádně do těla. Jinak dělají ohromné pokroky. Snaží se chodit na záchod, někdy to vyjde někdy ne. Už mlsali tvarůžek a Pribiňáčka. Granule ještě nechtějí, asi mají od Nelinky pořád dost mlíka. Udělali jsme jim různé prolízačky a schovky, tak máme doma kino.Už jsou prvně odčervený. Musím říct, že to šlo celkem dobře až na Áreska, který je opravdu udatný bojovník a pěkně vztekle mi vynadal, co si to dovoluju. Začínají jim zelenat očička, takže vypadají jako rošťáci.

To jsem šikovný Áresek! Nahoru, dolů!

Už jsem skoro jako máma! Brácha, nesněz mi to všechno!

10. 7 . Nelinka je úžasná máma. Mám o ní trochu strach. Ani si nedojde pořadně na záchod, jak koťata pořád hlídá. Dětičky rostou jako z vody a už začínají pěkně chodit. Je to pytel blech. Největší mazel je Argoušek, ale nejodvážnější je Agátka. Podniká jako první prohlídku po pokoji.Už na nás reagují a je to sranda, jak se snaží zaostřit, kdo že to na ně mluví.

Argus 20 dní Agatha 20 dní

30. 6. - Už všichni vidí! Jsou to pěkný jedlíci, za chvíli budou větší než Nelinka!

Rodičovský dozor:-)

27. 6. 2006 - Nic nestíhám. Jen sedím u koťat a obdivuju, jak jsou nádherný. Sice se to takhle brzy nemá, ale už jsme je pojmenovali. Musím jim nějak říkat, né?Včera se jim začali rozlepovat očička. Vypadaj moc srandovně. Je to zajímavý, ale už takhle od mala, jsou povahově uplně rozdílná. Ten největší kluk Arnie je ukníkanej a bez maminky řve na celé kolo. Agátka je zase mazel a pohodář. Nejmenší je Argoušek, taková moje prdelka, ten musí zásadně ležet pod ostatníma koťatama.A Áres( je hodně tmavej) je bojovník, když chce pít, tak všechny odhrne stranou a i Nelča musí ležet a ani se nehnout. Jsem na to zvědavá, jaká budou dál. Vůbec nevím, jak je jednou někomu prodám. Vždyť jsou to naše děti!Nelinka je hubeňour a co toho sežere. Asi si zažádám o nějakou státní dotaci! Chi, chi!

To je hlad! 4. den

19. 6. 2006 - Už jsme se konečně dočkali. Máme koťátka! Vůbec nerodila podle příruček! A my si všechny poctivě nastudovali, aby jsme byli připravený. Všude psali, že kočka začne být den před porodem neklidná a hledá si místo. Naše Nelinka byla pořád v klidu a zničeho nic začala hlasitě příst a mazlit se se mnou. Za chvíli přišli stahy a po menší komplikaci jsme měli do večera všechna 4 koťata na světě.Vůbec jsem netušila, že to zvládneme sami. Nelinka byla opravdu skvělá. Koťátka pořád hlídá, olizuje a hlavně bez přestávky přede.

První koťátko se narodilo u pana veterináře! Zatím jsou tři.

10. 4. 2006 - Hlásí se tečkovaná koule. S kočkou už to nemá nic společnýho. S Nelinou je hrozná nuda. Vůbec s náma nemluví. Je pořád zalezlá pod postelí a úplně nás ignoruje. První termín porodu se blíží, jsme už nervózní až hrůza!

Že nejsem tlustá!?

 

 

24. 5. 2006 - Tak myslím ,že byste naši Nelinku teď sotva poznali. Je jako koule. Přibrala 2 kila, tak nevim, jestli nebudeme mít místo koťat malý slony! Spí pořád, žádná změna. Ale je daleko víc mazlivá.

 

2. 5. 2006 - Po dvou týdnech neustálého sledování naší jinak ztřeštěné kočky,to vypadá, že krytí se povedlo. Nelča pořád spí. Už je horší než já. Trochu zmohutněla a je strašně důležitá. Všichni se mi smějou, že ji pořád pozoruju. Ale ruku na srdce, kdo z kočičářů není nervózní při prvním nakrytí? No, možná jsem blázen jenom já.

šípková Růženka Co bude dnes dobrého?

 

17. 4. 2006 - Tak jsme se dočkali! Nelinka 14. 4. 06 začala mrouskat. Kocourka jsme měli vybraného, seznámili jsme se na výstavě v Plzni a tak jsme se vydali na námluvy. Ze začátku na Iziho prskala, přeci je slušně vychovaná kočička. Jsme zvědaví, jak to dopadlo. Jestli to vyjde, tak ve 2. polovině června se můžeme těšit na koťátka.

2. 3. 2006 - V únoru jsem se prvně mrouskala, to bylo neštěstí, žádnýho kocourka mi nedali. Během 2 měsíců jsem to zvládla třikrát, tak mi páníčkové pro příště slíbili ženicha.

2 6. 12. 2005 - na vánoce jsem byla moc hodná a proto jsem dostala velkou krysu.

Tak kde mám ten dáreček??? Tady je, krysa jedna!

Ale hodně jsem papala, tak jsem rostla jako z vody...

Šnůry,  ty já ráda. Tak pojďte už domů!

Jako miminko jsem byla malinká a hubená, takový nic, co se vešlo do dlaně.

3 měsíce Nebudu se fotit!!!!

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek